Решење о проглашењу листа кандидата представника центара за социјални рад, установа социјалне заштите и пружалаца услуга социјалне заштите

Решење о проглашењу листа кандидата представника центара за социјални рад, установа социјалне заштите и пружалаца услуга социјалне заштите

Поштовани чланови Коморе,

обавештавамо вас да је прва фаза за избор чланова Скупштине Коморе- подношење кандидатура и проглашење листа: представника центара за социјалн рад, установа социјалне заштите чијји је оснивач РС/АП и пружалаца услуга социјалне заштите, успешно окончана и Изборна комисија је прихватила 69 кандидатура.

Гласање за чланове Скупштине почиње дана 20. 06. у 7,00 сати , а завршава се 22.06.2016. у 19,00 сати.

Члан Коморе, има право да гласа за кандидате до предвиђеног броја кандидата.


Са листе представника ЦСР бира се 25 кандидата и примењујући корективни пропорционални принцип из :

Статистичког региона Београд 5 кандидата

Статистичког региона Војводина 7 кандидата

Статистичког региона Шумадија и западна Србија 7 кандидата

Статистичког региона Источна и јужна Србија 5 кандидата

Статистичког региона Косово и Метохија 1 кандидата

 

ИЗБОРНА ЛИСТА-ЦЕНТРИ ЗА СОЦИЈАЛНИ РАД

(клик на име и презиме кандидата за биографију)

Р.Б.

Име и презиме кандидата

Центар за социјални рад

Регион

 1.
Србијанка Ђорђевић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад КрушевацШумадија и Западна Србија
 2.
Мaја Угљеваревић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад СмедеревоЈугоисточна Србија

 

 3.
Милица Обреновић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад ШабацШумадија и Западна Србија
 4.
Марија Васић

дипл. специјални педагог

Центар за социјални рад Пирот

 

Југоисточна Србија
 5.
Мирослава Багавац

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад СуботицаВојводина
 6.
Весна Трбовић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад Стара ПазоваВојводина
 7.
Саша Јовановић

дипл. социјални радник

Центар за социјални рад ЈагодинаШумадија и Западна Србија
 8.
Слађана Чабрић

дипл. педагог

Центар за социјални рад КрушевацШумадија и Западна Србија
 9.
Светлана Дражовић

дипл.психолог

Центар за социјални рад Краљево Шумадија и Западна Србија
 10.
Гордана Петронијевић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад КрагујевацШумадија и Западна Србија
 11.
Јелена Павићевић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад БеоградБеоград
 12.
Јасмина Николић

дипл. правник

Центар за социјални рад АлексинацЈугоисточна Србија
 13.
Татјана Рајић

дипл. социолог

Центар за социјални рад ПожаревацЈугоисточна Србија
 14.
Снежана Јовановић Дрљача

дипл. социјални радник

Центар за социјални рад БеоградБеоград
 15.
Предраг Момчиловић

дипл. правник

Центар за социјални рад ЛесковацЈугоисточна Србија
 16.
Небојша Димитријевић

дипл. правник

Центар за социјални рад БојникЈугоисточна Србија
 17.
Игор Бошњаковић

дипл. правник

Центар за социјални рад БеоградБеоград
 18.
Микаина Стевановић

дипл. специјални педагог

Центар за социјални рад БеоградБеоград
 19.
Миодраг Талпеш

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад ВршацВојводина
 20.
Сандра Чачић

дипл.психолог

Центар за социјални рад СомборВојводина
 21.
Љубица Недељковић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад ВучитрнКосово и Метохија
 22.
Жељко Бистрицки

дипл. правник

Центар за социјални рад БеоградБеоград
 23.
Душко Бурсаћ

дипл.психолог

Центар за социјални рад АпатинВојводина
 24.
Јованка Павловић

мастер социјални радник

Центар за социјални рад ДеспотовацШумадија и Западна Србија
 25.
Весна Барбуљ

дипл. правник

Центар за социјални рад ПанчевоВојводина
 26.
Ненад Драшковић

дипл. правник

Центар за социјални рад Нови СадВојводина
 27.
Весна Томљановић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад ЧачакШумадија и Западна Србија
 28.
Весна Радевић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад КрагујевацШумадија и Западна Србија
 29.
Владимир Антић

дипл. правник

Центар за социјални рад ТрстеникШумадија и Западна Србија
 30.
Ана Милетић Вучковић

дипл. социјални радник

Центар за социјални рад КрагујевацШумадија и Западна Србија
 31.
Мирјана Вељовић

дипл.социјални радник

Градски центар за социјални рад БеоградаБеоград
 32.
Милимирка Антић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад СечањВојводина
 33.
Драгана Стојановић

дипл.педагог

Центар за социјални рад НишЈугоисточна Србија
 34.
Валентина Игић

дипл.правник

Центар за социјални рад НишЈугоисточна Србија
 35.
Мира Лалић

дипл.психолог

Центар за социјални рад ПараћинШумадија и Западна Србија
 36.
Евица Ерац

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад КраљеваШумадија и Западна Србија
 37.
Сандра Перић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад Сремска МитровицаВојводина
 38.
Милијана Марјановић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад КрушевацШумадија и Западна Србија
 39.
Радисав Тасић

дипл.психолог

Центар за социјални рад УжицеШумадија и Западна Србија
 40.
Снежана Станисављевић

дипл.социјални радник

Центар за социјални рад Сремска МитровицаВојводина

 


 

Са листе установа социјалне заштите чији је оснивач РС/АП бира се 10 кандидата и прiмењујући корективни пропорционaлни принцип из :

Статистичког региона Београд 4 кандидата

Статистичког региона Војводина 2 кандидата

Статистичког региона Шумадија и западна Србија 2 кандидата

Статистичког региона Источна и јужна Србија 2 кандидата

Статистичког региона Косово и Метохија

 

ИЗБОРНА ЛИСТА-УСТАНОВЕ СОЦИЈАЛНЕ ЗАШТИТЕ

 (клик на име и презиме кандидата за биографију)

Р.Б.

Име и презиме кандидата

Установа

Регион

 1.
Мирко Врећа

дипл.правник

Центар за заштиту жртава трговине људима БеоградБеоград
 2.
Милан Поповић

дипл.социјални радник

Геронтолошки центар ШабацШумадија и Западна Србија
 3.
Вања Талески

мастер социјални радник

Геронтолошки центар БеоградБеоград
 4.
Горан Петковић

дипл.правник

Геронтолошки центар АлексинацЈугоисточна Србија
 5.
Светлана Радисављевић

дипл.социјални рданик

Геронтолошки центар Матарушка БањаШумадија и Западна Србија
 6.
Мирко Јанкелић

дипл.социјални радник

Дом за душевно оболела лица ЧуругВојводина
 7.
Милана Почуча

дипл.социјални радник

Дом за лица ометена у менталном развоју Стара МоравицаВојводина
 8.
Ружица Јелисавац

дипл.социјални радник

Републички завод за социјалну заштиту БеоградБеоград
 9.
Дубравка Ћосић

дипл.дефектолог

Завод за смештај одраслих лица “Мале пчелице” КрагујевацШумадија и Западна Србија
 10.
Слађана Тасић Стојановић

дипл.психолог

Дом за смештај старих лица СурдулицаЈугоисточна Србија
 11.
Бошко Алексић

мастер социјални радник

Центар за породични смештај и усвојење НишЈугоисточна Србија
 12.
Виолета Благојевић

дипл.психолог

Центар за породични смештај и усвојење НишЈугоисточна Србија
 13.
Славиша Сорак

дипл.социјални радник

Центар за породични смештај и усвојење КрагујевацШумадија и Западна Србија
 14.
Тамара Борисављевић

дипл.психолог

Центар за породични смештај и усвојење БеоградБеоград
 15.
Весна Аргакијев

дипл.педагог

Центар за породични смештај и усвојење БеоградБеоград
 16.
Добрила Грујић

дипл.социјални радник

Центар за породични смештај и усвојење БеоградБеоград
 17.
Ивана Милосављевић Ђукић

дипл.специјални педагог

Центар за заштиту одојчади, деце и младих БеоградБеоград

 


Са листе пружалаца услуга социјалне заштите бира се 10 кандидата и прiмењујући корективни пропорционaлни принцип из :

Статистичког региона Београд 6 кандидата

Статистичког региона Војводина 1 кандидата

Статистичког региона Шумадија и западна Србија 1 кандидата

Статистичког региона Источна и јужна Србија 2 кандидата

Статистичког региона Косово и Метохија

 

ИЗБОРНА ЛИСТА-ПРУЖАОЦИ УСЛУГА

(клик на име и презиме кандидата за биографију)

Р.Б.

Име и презиме кандидата

Организација

Регион

 1.
Снежана Тасић

дипл.социјални радник

Центар за развој локалних услуга Врање

Југоисточна Србија

 2.
Далиборка Батрнек Антонић

дипл. психолог

Свратиште за децу и младе Нови Сад

Војводина

 3.
Љиљана Марковић

дипл.специјални педагог

Међународна мрежа помоћи Београд

Београд

 4.
Бранислава Мијатовић

дипл.економиста

Дом за старе “Лион” Београд

Београд

 5.
Сашенка Мирковић

дипл.дефектолог

Хуманитарна организација “Дечије срце” Београд

Београд

 6.
Јасмина Анђелевски

дипл.социјални радник

Дом за стре “Сунчана падина” Београд

Београд

 7.
Оливера Зелић

мастер социјални радник

Прихватилиште за одрасла и стара лица Београд

Београд

 8.
Радмила Ђорић

дипл.социјални радник

Незапослена Београд

Београд

 9.
Вера Деспотовић

дипл.социјални радник

ФМК Београд

Београд

 10.
Новица Ђорђевићвић

социјални радник

Црвени крст Пожаревац

Југоисточна Србија

 11.
Чила Стојановић

дипл.психолог

Новосадски хуманитарни центар Нови Сад

Војводина

 12.
Сања Гератовић

мастер дефектолог

Caritas” Шабац

Шумадија и Западна Србија